Telewizor 3D LCD LED 40" - Sony KDL-40EX720

Szczegółowy opis

sony
Technologia Full HD- oglądanie obrazu 2D i 3D z wyraźnymi szczegółami, w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli zapewnianej przez technologię Full HD 1080.
Technologia 3D Sony- zapewniająca najwyraźniejszy i najjaśniejszy trójwymiarowy obraz niezależnie od kąta oglądania.
Edge LED- podświetlenie krawędziowe zapewniające duży kontrast obrazu.
Motionflow XR 200- wyświetlanie sekwencji akcji w tempie będącym odpowiednikiem 200 klatek na sekundę wyraźniejszy, płynniejszy i ostrzejszy obraz.
X-Reality- technologia optymalizacji obrazu umożliwiająca oglądanie najdrobniejszych szczegółów bez pogorszenia jakości.
24p True Cinema- tryb pozwalający na oglądanie filmów z prędkością 24 klatek na sekundę, czyli taką samą jak w kinie. Dzięki temu film odtwarzany jest bez konwersji.
Live Colour Creation- gwarantuje wierniejsze i intensywniejsze barwy. Sprawia, że obraz wygląda dokładnie tak, jak w naturze.
Advanced Contrast Enhancer- funkcja optymalizuje kontrast każdej sceny, dostosowując poziom podświetlenia, tak aby odwzorować pełną gradację półtonów odtwarzanego materiału.
Czujnik oświetlenia- umożliwiający optymalizację jakości obrazu i zużycia energii przez dostosowywanie jasności ekranu do poziomu oświetlenia w pomieszczeniu.
Czujnik obecności- regulowane automatyczne wyłączenie obrazu po odejściu widzów sprzed ekranu.
Aplikacja Media Remote- umożliwiająca wykorzystanie smartfonu w roli pilota do telewizora lub drugiego wyświetlacza filmów z Internetu.
S-Force 3D Front Surround- technologia wytwarzająca cyfrowy, trójwymiarowy efekt przestrzenny w dźwięku reprodukowanym przez głośniki telewizora. Funkcje dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, AVL
Oglądanie TV- funkcje: PIP obraz w obrazie, P&P dwa obrazy wyświetlane obok siebie, PAT obraz i telegazeta.
Odtwarzanie z USB- odtwarzanie muzyki, filmów, zdjęć z kamery, aparatu cyfrowego lub z dysku przez port USB. Obsługiwane formaty (JPEG, RAW, MPO, Mp3, WAV, WMA, AVCHD .mts .m2ts, MP4, MPEG1, MPEG2, DivX .divx .avi)
Nagrywanie PVR- nagrywanie oglądanych programów telewizyjnych na twardy dysk podłączony do portu USB i ich oglądanie w dogodnym momencie. Obsługiwane dyski USB HDD o pojemności od 32 GB do 2 TB.

Opcje Internetowe

Zobacz instrukcje wideo - Jak skonfigurować sieć DLNA - lub otwórz instrukcje w PDF Konfiguracja sieci DLNA
Wireless DLNA Ready- przesyłanie do telewizora filmów, muzyki i zdjęć z urządzeń zgodnych z DLNA, takich jak laptop, telefon komórkowy czy odtwarzacz muzyczny - wymaga adaptera USB Wi-Fi® Sony UWA-Br100.
Wi-Fi Ready- możliwość dodania adaptera USB Wi-Fi® Sony UWA-BR100 i bezprzewodowego łączenia się z routerem internetowym.
DLNA- bezpośrednie połączenie z Internetem lub przez sieć domową np. Most Ethernet 10/100Mbps Powerline przekształca istniejącą linie elektroenergetyczną w domu i małym biurze na rozwiązanie sieciowe wysokiej prędkości.
Skype™- możliwość dodania kamery z mikrofonem w celu wykonywania darmowych połączeń z rodziną i znajomymi.
Bravia Internet Video- umożliwia korzystanie z serwisów internetowych, wyświetlanie filmów na pełnym ekranie i oglądanie programów przeoczonych w telewizji (seriale w TVP, TVN, IPLA - YouTube, 3D itd...).

Dane techniczne:

Przekątna ekrany- 40 cali
Format ekranu- panoramiczny 16:9
Możliwe formaty obrazu- 16:9 - 14:9 - 4:3 - automatyczny - zoom
Tunery- naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4)
- kablowej telewizji cyfrowej DVB-C
- analogowy
Zużycie energiiPobór mocy: Od 60 do 121 W, tryb czuwania: 0,25 W
Mocowanie- obrotowa podstawa lub uchwyt ścienny
Wejścia- HDMI x 4, USB x 2, EURO x 1, PC D-Sub x 1, Antenowe x 2, PCMCIA x 1
Wyjścia- Cyfrowe optyczne, Liniowe audio, słuchawkowe
Wymiary bez podstawy (szer. wys. gł.)94,3 x 58,6 x 4,2 cm
Waga- bez podstawy 11,2 kg - z podstawą 14,4 kg
Wejścia/Wyjścia z tyłu
Porty z tyłu
Wejścia/Wyjścia z tyłu
Wejścia/Wyjścia z boku, pilot
Porty z bokuPCMCIAPilot
Wejścia/Wyjścia z boku, PCMCIA, Pilot

Do nabycia w cenie: od 1970 zł

Oglądanie filmów w 3D

Okulary dla dorosłych: 3D Sony TDG-BR250B cena 225 PLN - Okulary dla dzieci: 3D Sony TDG-BR200B cena 140 PLN - zasilane z akumulatora przez port USB

Dlaczego ten, a nie inny.

Opisuję właśnie ten telewizor, ponieważ od 30-tu miesięcy testuję jego możliwości i jestem w pełni zadowolony z jego posiadania. Kiedy mam ochotę oglądać serial, sport, kabaret, YouTube lub 3D uruchamiam Internetowe Wideo BRAVIA i nigdy nie jestem znudzony.

Nowości Sony

Sony KDL-40HX750
Sony KD-55X9005
Sony KDL-65W855A
Sony

3D Maniak - opinie: Sony KDL-40EX720 czy Panasonic TX-P42GT30?Filmy 3D

       Strona Polikod       Get Adobe Flash player   Get Adobe Flash player   Get Adobe Flash player